Kieliszek Fruity & Delicate SENSA 535 ml SCHOTT ZWIESEL

SKU:
SH-8890-1-6
Dostępność: Brak w magazynie
Promocja
28,17PLN 22,90PLN

Więcej informacji


Podana cena jest ceną dla jednej sztuki.

Zamówienia złożone w dni
robocze wysyłamy w ciągu
24h

Darmowa dostawa
przy zamówieniu
powyżej 200 PLN

Schott-Zwiesel

Schott-Zwiesel

SCHOTT KRISTALLGLASS to renomowany producent najwyższej jakości szkła kryształowego. Marka SCHOTT ZWIESEL oferuje zaś wyroby szklane wytwarzane tradycyjną metodą ręcznie formowanego szkła dmuchanego.

Write Your Own Review
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę Zaloguj się lub Utwórz konto.

Linia szkła, której tworzeniu przyświecała idea, że o wyborze kieliszka decyduje nie rodzaj wina tylko specyfika bukietu lub stylu reprezentowanego przez dane wino.
SENSA to cztery kształty kieliszków, z których każdy posiada odrębną charakterystykę odpowiednią dla wydobycia głębi aromatu danego typu, niezależnie od tego czy wino jest białe, czerwone czy różowe. Charakter, bukiet, zapach i smak wina decydują o wyborze odpowiedniego kieliszka, nie zaś kolor.
SENSA Light & Fresh dzięki delikatnie zwężającemu się kształtowi czaszy będzie idealnym wyborem dla lekkich win w typie Mueller-Thurgau, Riesling czy odmian Portugieser.
SENSA Strong & Sensy za sprawą większej i dłuższej czaszy będzie doskonałym kompanom dla mocniej zbudowanych odmian o dominantach taninowych czy wyraźnym aromacie beczek.
Dzięki kieliszkom linii SENSA obcowanie z dowolnym typem wina wydaje się bardzo komfortowe. SENSA wydobędzie to co najlepsze zarówno z lekkich, owocowych przedstawicieli gatunku jak i mocno zbudowanych, złożonych, szlachetnych odmian urzekających jedwabistością i bogactwem.
Cienkościenne, filigranowe wręcz w swoim designie kieliszki są wykonane z nieprzeciętnie odpornego na stłuczenia szkła kryształowego TRITAN będącego opatentowaną technologią stosowaną przez SCHOTT ZWIESEL.
Szkło kryształowe marki SCHOTT ZWIESEL to najwyższa jakość połączona z wyjątkową wytrzymałością uzyskaną dzięki wykorzystaniu opatentowanej masy kryształowej TRITAN.
Technologia TRITAN pozwoliła uzyskać lepszą odporność na stłuczenia, zarysowania i wyszczerbienia podczas użytkowania i mycia w zmywarkach.
SCHOTT ZWIESEL gwarantuje ciągłość fasonów przez minimum 5-10 lat.