Kielich WINCHESTER Wine 190 ml LIBBEY

SKU:
LB-15463-36
Dostępność: Brak w magazynie
14,76PLN 12,00PLN

Więcej informacji


Podana cena jest ceną dla jednej sztuki.

Zamówienia złożone w dni
robocze wysyłamy w ciągu
24h

Darmowa dostawa
przy zamówieniu
powyżej 200 PLN

Libbey

Libbey

Libbey to jeden z największych na świecie producentów szkła zaprojektowanego i wyprodukowanego z myślą o gastronomii. Szkło Libbey użytkowane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Hilton, Radisson Blu, Marriott czy Sheraton na 5 kontynentach.

Write Your Own Review
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę Zaloguj się lub Utwórz konto.

Kielich z linii WINCHESTER to połączenie klasycznego designu w stylu vintage z nowoczesną technologią DuraTuff®. Cięte szkło pięknie odbija światło i eksponuje barwę napoju.

Przeznaczenie:
Świetne do serwowania wody, soków, koktajli.

Pielęgnacja:
Można myć w zmywarce.

Czym jest DuraTuff®
DuraTuff® jest to opatentowana przez Libbey technologia, zastosowana w celu zwiększenia odporności na uszkodzenia termiczne i mechaniczne. Polega ona na podniesieniu temperatury szkła z około 20°C do 650°C, a następnie szybkiego schłodzenia w kontrolowany sposób. DuraTuff® o zabieg polegający na hartowaniu tylko górnej części szklanki, co eliminuje naprężenia. Dzięki temu tłukąca się szklana nie „eksploduje” tysiącem małych kawałków, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej obróbki, ale rozpada się na kilka większych. Eliminuje się tym samym zagrożenie znalezienia się odłamka szkła w miejscu niepożądanym - zwłaszcza w innym napoju lub potrawie.

Więcej informacji
Kod produktu : LB-15463-36
Marka : Libbey
Pojemność (ml) : 190